Winnaars Regio wedstrijden 2019

Winnaars Regio wedstrijden 2019

Noord:

Uitvoerend banket bakker: Merle van ’t Oever, ROC Deltion College, Zwolle
Uitvoerend brood en banket bakker: Jelly van der Vaart, ROC Noorderpoort College, Groningen
Uitvoerend brood bakker: Jesper Viklund, ROC Deltion College, Zwolle
Zelfstandigwerkend banket bakker: Stan van den Brink, ROC Deltion College, Zwolle
Zelfstandig werkend brood en banket bakker: Johanna de Vries, ROC Noorderpoort College, Groningen
Zelfstandig werkend Brood bakker: Arjan van ’t Holt, ROC Alfa-College, Hoogeveen

Noordwest:

Klasse Pattisier: Veronique Faro, ROC van Amsterdam
Uitvoerend banket bakker: Klaas van den Berg, ROC van Amsterdam
Uitvoerend brood en banket bakker: Kaylee Visser, ROC van Amsterdam
Uitvoerend brood bakker: Koen Tuijn, ROC van Amsterdam
Zelfstandigwerkend banket bakker: Marcel van den Hoff, ROC van Amsterdam
Zelfstandig werkend brood en banket bakker: Kiara van Esch, Horizon College, Heerhugowaard
Zelfstandig werkend Brood bakker: Stefan Sietses, Horizon College, Heerhugowaard

Oost:

Klasse Pattisier: Sterre Pijfers, Rijn Ijssel Vakschool, Wageningen
Uitvoerend banket bakker: Quinty Seesing, Graafschap College, Doetichem
Uitvoerend brood en banket bakker: Cilke Peppelman, Graafschap College, Doetichem
Uitvoerend brood bakker: Brent van Marrewijk, Graafschap College, Doetichem
Zelfstandigwerkend banket bakker: Jarusha Jansen, Graafschap College, Doetichem
Zelfstandig werkend brood en banket bakker: Marinda Roelofsen, Rijn Ijssel Vakschool, Wageningen

West:

Uitvoerend banket bakker: Jeroen van den Nieuwenhuizen, Da Vinci College, Dordrecht
Uitvoerend brood en banket bakker: Desteny de Vos, Da Vinci College, Dordrecht
Uitvoerend brood bakker: Sander Brink, mbo Rijnland, Gouda
Zelfstandigwerkend banket bakker: Alyssia Dolderman, Zadkine, Rotterdam
Zelfstandigwerkend brood bakker: Christian Roth, Da Vinci College, Dordrecht

Zuidoost:

Klasse Pattisier: Vilja van Lierop, Summa College, Eindhoven
Uitvoerend banket bakker: Indy Nelissem, Summa College, Eindhoven
Uitvoerend brood en banket bakker: Kim Dekkers, Summa College, Eindhoven
Uitvoerend brood bakker: Bo van Drunen, Summa College, Eindhoven
Zelfstandigwerkend banket bakker: Mariska Hazelhof, Arcus College, Heerlen
Zelfstandigwerkend brood en banket bakker: Lisa van Deursen, Summa College, Eindhoven
Zelfstandigwerkend brood bakker: Jelle Bomhof, Arcus College, Heerlen

Zuidwest:

Klasse Pattisier: Eline Aarts, ROC West Brabant, Cingel
Uitvoerend banket bakker: Renske Ruijten, Scalda College, Middelburg
Uitvoerend brood en banket bakker: Jan Zoet, Scalda College, Midelburg
Uitvoerend brood bakker: Michel van de Louw, ROC West Brabant, Cingel
Zelfstandigwerkend banket bakker: Hendrika Sperling, Scalda College, Midelburg
Zelfstandigwerkend brood en banket bakker: Martine de Rijke, Scalda College, Midelburg
Zelfstandigwerkend brood bakker: Sander van Oost, Scalda College, Middelburg

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *